Vítejte v Happy Swim® Pool

Je to unikátní aplikace, která je určena pro stálé klienty plavecké školy Happy Swim®. Pokud se přihlásíte do plaveckých kurzů nebo si předplatíte deset individuálních lekcí s trenérem, získáte do aplikace přístup a můžete ji využít jako podporu během Vaší vlastní sportovní přípravy či volnočasového plavání.

Ponořte se do Poolu pro tréninkovou podporu Vašeho plavání kdykoliv a kdekoliv se nacházíte - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Najdete zde špičková videa a metodiku všech čtyř plaveckých způsobů pro připomenutí správného provedení, desítky vzorových tréninků, návodů na správný strečink, zajímavých článků, tipů, triků a mnoho dalšího…

Plavecká tréninková videa

Využijte téměř třicet videí s elitní plavkyní jako podporu při vlastním tréninku. Zas a znovu si můžete prohlížet základní plavecké dovednosti, všechny čtyři plavecké způsoby a připomínat si celá cvičení a správný postup při záběru, kopu, výjezdu či kotoulové obrátce. Třeba před plaváním ve svém volném čase. Učení dělá mistry.

Metodika

Máte za sebou individuální lekci? Nepamatujete si, jak na sebe cvičení navazují? Zapoměli jste, na které konkrétní momenty se máte soustředit a jak si hlídat správné provedení? Vyberte si skoro z třiceti nejpoužívanějších cvičení, která jsou pečlivě popsána a vysvětlena - při vlastním tréninku se tak učíte správně a budete připraveni na další lekci s trenérem! Přečtěte si v klidu vše důležité.

Vzorové plavecké tréninky

I když chodíte na skupinové tréninky nebo individuální lekce, pokud si půjdete sami zaplavat, nemusíte dlouze vzpomínat a přemýšlet co plavat. Vyberete si z více než tří desítek vzorových tréninků podle obtížnosti, preference plaveckého způsobu nebo podle nálady. Vytisknete, nalepíte na stěnu bazénu a jdete plavat. Vše popsáno a vysvětleno, jak to znáte z lekcí.

Happy Swim® FIT

Komplexní program kondičních cvičení pro naše klienty. Obsahuje více než 50 názorných videí cviků různé obtížnosti, více než 30 vzorových tréninkových plánů a nekonečno možných kombinací. Jednoduchý cvičební kalendář plavcům pomáhá cvičit pravidelně, takže se zlepšují nejen v plavání, ale jsou více v kondici a pohodě i v běžném životě.

Návody na strečink

Vše souvisí se vším. A mobilita těla s plaváním souvisí rozhodně. Protahujte se v pohodlí svého domova tak, abyste zvládli správně provádět všechna plavecká cvičení a plavali tak lépe. Kdekoliv se můžete inspirovat celou řadou zábavných, účinných a bezpečných cviků, které máte k dispozici.

Tipy a triky

V Happy Swim® Pool toho naleznete ještě daleko více. Ponořte se do čtení zajímavých článků, které Vám připomenou například nejčastější chyby v plaveckých způsobech, poradí s výběrem toho správného vybavení a mnohé další. Každý může plavat lépe. I Vy. My Vám s tím pomůžeme.